Bruker S4 T-STAR

S4 T-STAR


Ultra Eser Element Analizi için Yüksek Performanslı TXRF Spektrometre

Hızlı ve Maliyet Verimli TXRF - ICP'ye Gerçek Bir Alternatif!

Toplam yansıma X-ışını floresan (TXRF) spektroskopisi, çeşitli numunelerde eser element analizi için iyi bilinen bir yöntemdir. S4 T-Star TXRF spektrometrisini garantili veri kalitesi ile 7/24 çalışma rutini için basitleştirir. Dedeksiyon limitlerindeki önemli geliştirmelere otomatik kalite konrol prosedürleri, kullanışlı yazılım rutinleri, numune türleri ve numune tutucuları açısında eşsiz bir çok yönlülük eşlik eder.

Yeni İlaç, Gıda ve Çevre Mevzuatları Hakkında Endişeye gerek yok!
S4 T-STAR, küreselleşmiş tedarik zincirlerinde gıda dolandırıcılığının önlenmesi için güçlü bir araçtır; örneğin FAO/WHO gıda güvenliği standardlarına göre pirinçte ki düşük seviye Arsenik analizi.

S4 T-STAR, yakında ki ABD ve AB Farmakopesi rehberlerine göre ilaç üretiminde katalizör unsurlarını izlemektedir; Örneğin. Aktif farmasötik terkip maddeleri (API) ve katkı maddeleri alt-ppm katalizör elementlerinin tespiti.
S4 T-STAR sağlıklı bir ortamın iyileştirilmesi için su, atık su, hava ve toprak analizi için çok yönlü bir çözüm sunar; Örneğin. düşük ppb aralığındaki atık su, bulamaçlar ve atıklardaki kirleticilerin doğrudan ölçülmesiyle çevresel izleme.
Gözeçarpan Numune Çok Yönlülüğü;
S4 T-STAR çok çeşitli numunelerinizin farklı yansıtıcı tutuculardaki analizi için çok yönlü bir araçtır. Bu özelliğ onu tamamen çözünmüş sıvı numuneler gerektiren ICP nin önüne koyar.
NanoSpek / whatsapp